Sousedé
(1/8)
kamceláře, zasedací místnost , sociální zařízení (
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:02039
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:20 m2
Datum aktualizace:9. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v administrativní budově, které se nachází ve městě Chrast - okrese Chrudim v Pardubickém kraji necelých 12 km jihovýchodně od Chrudimi. Strategická lokalita uprostřed republiky s dobrou dostupností Čech i Moravy.K dispozici kancelářské prostory o velikosti:- 14 - 20 m2 (některé místnosti jsou klimatizované)Technické parametry:- nabídka jednací místnosti v administrativní budově- elektrika, plyn, voda- sociální zázemí- jídelnaMožnost pronájmu hal a venkovních plochy, která je částečně zpevněná betonovými panely.Celý areál je oplocen, monitorován kamerovým systémem se záznamem a venkovní plochy jsou osvětleny. U areálu se nachází autobusová zastávka.Pro více informací nás kontaktujte.Na našem portále najdete více než 700 skladových hal v ČR a na Slovensku. Rádi pro klienta zdarma zpracujeme aktuální přehled nabídek v požadované lokalitě a v rámci našeho zastoupení zajistíme pro klienta nevýhodnější podmínky nájmu.V případě zájmu o tuto či jinou nemovitost nás neváhejte kontaktovat a zajistěte si prohlídku ještě dnes.

Základní údaje

ID nemovitosti
02039
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
20m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Roman Kučera
Roman Kučera
Zobrazit
kontakt
SKLADY.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé