Sousedé
(1/5)
1
3 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: bez poplatků
ID nemovitosti:00425
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:26 m2
Datum vložení:22. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Příjemná, světlá kancelář nedaleko centra Skutče.Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové ploše 26,2 m2 v přízemí reprezentativního komerčního objektu, který se nachází kousek od centra města Skuteč. Prostory se skládají ze dvou kancelářských místností, vlastní toalety, kuchyňky a jsou připraveny i na montáž sprchového boxu. K dispozici jsou ihned a mají i bezbariérový přístup. Po dohodě jsou možné i drobné úpravy kancelářských prostor dle přání nového nájemníka. Parkování jeu objekt u. Neváhejte a domluvte si prohlídku, protože takových kanceláří je ve Skutči málo. Nájemné je 3.800,- + DPH a zálohy na energie. Vratná kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize RK 3.800,-.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
00425
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
26m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Pražan
Lukáš Pražan
Zobrazit
kontakt
Bezva makléři

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé