Sousedé
(1/14)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: nájem včetně služeb a energií
ID nemovitosti:451
Stav nemovitosti:Dobrý
Datum vložení:23. ledna 2023

Popis nemovitosti

Realitní společnost AG bydleni.cz nabízí pronájem nebytových prostor v obci Blovice, Plzeň - jih.

V současné době v budově najdete solárium, tetovací salon, soukromou školku, kosmetiku a jiné.
Pokud si chcete pronajmout prostor na kancelář, provozovnu nebo skladovací místnost, zavolejte makléři a vyberte si dle rozlohy jakou potřebujete k svému podnikání. Nabízíme prostory od 18 - 182 m2, fantazii se zde meze nekladou. Momentálně jsou volné pouze dvě kanceláře se sociálním vybavením, ostatní mají na chodbách. Nájemné je včetně služeb a energií, platí se od 100 Kč za m2 měsíčně. Provize RK je dle velikosti pronajímaného prostoru.

V obci Blovice najdete veškerou občanskou vybavenost. Budova se nachází téměř v centru.

Základní údaje

ID nemovitosti
451
Stav objektu
Dobrý
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Marcela Fraňková
Marcela Fraňková
Zobrazit
kontakt
AG bydleni.cz, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé