Sousedé
(1/9)
4 900 Kč/měsíc
Poplatky:
4900 za měsíc , nájemné je uvedeno bez DPH, + měsí
Poznámka k ceně: , nájemné je uvedeno bez DPH, + měsíční zálohy na energie a služby ve výši 2.200,- Kč, možnost pronajmout si parkovací místo za 1.000,- Kč bez DPH/měsíc/místo, odměnu RK hradí majitel
ID nemovitosti:J09537
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:46 m2
Užitná plocha:46 m2
Plocha pozemku:3.450 m2
Datum vložení:5. října 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie95 kWh/m2

Popis nemovitosti

Hledáte kancelář v Českých Budějovicích? Máme pro vás skvělou nabídku! Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k pronájmu kancelář v ulici U Výstaviště, kde budete mít vše, co potřebujete.

Kancelář s klimatizací má 35,30 m² a je umístěna ve druhém patře komerční budovy. K tomu dostanete i archiv (sklad) o velikosti 10,70 m², kde si můžete uskladnit své dokumenty nebo materiály. Kancelář je nevybavená, takže si ji můžete zařídit podle svého vkusu a stylu.

Na stejném patře budete sdílet společné prostory s ostatními nájemníky kanceláří. Můžete využít vybavenou kuchyňku a toalety. Za poplatek je možné po předchozí dohodě využít i zasedací místnost.

Náklady na služby a energie jsou uvedeny v poznámce u ceny nájmu. Součástí služeb je i zabezpečení budovy a denní úklid prostorů. Energie se nepřepisují na nájemce.

Pokud potřebujete parkovat své auto, máme pro vás řešení. V oploceném areálu se nachází dostatek parkovacích míst, které jsou vám k dispozici. Parkování je bezpečné a pohodlné.

Kancelář je k dispozici nezařízená. Na fotografiích si můžete prohlédnout půdorys kanceláře. V případě zájmu poskytneme také půdorysy celé budovy.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Vyplňte formulář u inzerátu a my vám zašleme veškeré informace do 20 minut na váš e-mail. Zkontrolujte si, prosím, i složky "Spam a "Nevyžádaná pošta". Občas se tam e-mail může zatoulat. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Základní údaje

ID nemovitosti
J09537
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
46m2
Obytná plocha
46m2
Užitná plocha
46m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Daniela Majerová
Daniela Majerová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

© 2023 Sousedé