Sousedé
(1/5)
4 500 Kč/měsíc
Poplatky:
4500 za měsíc + energie, + provize RK, + kauce
Poznámka k ceně: + energie, + provize RK, + kauce
ID nemovitosti:J07525
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:37 m2
Užitná plocha:37 m2
Plocha pozemku:525 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu komerční prostor na Masarykově tř. v Teplicích. Kanceláře o velikosti 37m² se nachází v prvním patře cihlové budovy. Jsou zde dvě samostatné kanceláře a je zde položen koberec. K dispozici na patře je kuchyňka i WC. Je možné ho využít na jakékoliv služby nebo kancelář. Parkování je možné za úplatu ve dvoře objektu.

Základní údaje

ID nemovitosti
J07525
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
37m2
Obytná plocha
37m2
Užitná plocha
37m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Juříčková
Lenka Juříčková
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé