Sousedé
(1/10)
74 999 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: +zálohy na služby a energie
ID nemovitosti:122-206-293183
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:270 m2
Datum vložení:18. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie167 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme reprezentativní kancelářské prostory, které jsou umístěny v několika patrech a dispozičně jsou řešeny od open space, až po klasické uzavřené kancelářské jednotky. Budoucí nájemce má možnost výběru z několika různých velikostí, pro aktuální volné jednotky nás prosím kontaktujte. Parkování je zajištěno v krytých garážích nebo na venkovním parkovišti. Energie: zálohy dle spotřeby. Dispozice jsou: Open space, Kanceláře, Zasedací místnost, Kuchyňka, Sociální zařízení. V ceně služeb je: Provoz recepce, Provoz výtahů, Osvětlení a úklid společných prostor, Ostraha( PCO ), Správce, Správce IT. V areálu je široká nabídka nadstandardních služeb jako: tenisové kurty, vlastní čerpací stanice, ruční automyčka - i pro nákladní vozidla, jídelna, sál pro 100 lidí. Pro bližší informace kontaktujte vašeho realitního poradce Karla Jocha.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Skeletová
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
122-206-293183
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
270m2
Nadzem. podlaží
7
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Karel Joch
Karel Joch
Zobrazit
kontakt
RK Green

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé