Sousedé
(1/9)
Zálesí A2 606
3 360 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena je bez DPH a bez poplatků (165, - Kč/m2)
ID nemovitosti:193-A2-606
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:21 m2
Datum aktualizace:18. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Komerční prostory k pronájmu v Business Centru ZálesíLevné kanceláře od 21 m2 v Praze 4 – KrčiBusiness Centrum Zálesí představuje rozsáhlý komplex celkem třinácti budov, z nichž osm je vyhrazeno pro kancelářské prostory a zbývající jsou koncipovány jako víceúčelové objekty, ve kterých je k dispozici také předváděcí showroom nebo vybavená konferenční místnost. K dispozici jsou kanceláře od 21 m2 až do 325 m2 s garancí pronájmu do 31.12.2025.Díky pronájmu přímo od majitele získává nájemce ty nejvýhodnější podmínky, neplatí žádnou provizi a uzavření nájemní smlouvy může být velmi rychlé.Hlavní výhody areálu-Výborná dostupnost MHD-Kamerový systém s ostrahou celého komplexu-Klimatizované prostory, možnost využití vybavených konferenčních salónků, zdarma využití služeb poštovní podatelny-Více než 300 parkovacích míst k pronájmu-Variabilita prostor - individuální a flexibilní nabídka dle požadavků nájemceDopravní dostupnostPraha 4 – Business Centrum Zálesí, 10 minut vozem od centra Prahy, v blízkosti Jižní spojky, dálnice D1, u zastávek autobusů a jen jednu stanici od metra C Kačerov.Možnost pronájmu parkovacího stání 1300 – 1500 Kč/měsícUvedená cena je bez poplatků spojených s nájmem. Zobrazené materiály jsou pouze ilustrativní.

Základní údaje

Typ konstrukce
Skeletová
ID nemovitosti
193-A2-606
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
21m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Josef Pinkava
Josef Pinkava
Zobrazit
kontakt
CENTRAL GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé