Sousedé
(1/11)
IMG_2066
3 360 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena je bez DPH a bez poplatků, bez DPH, bez poplatků
ID nemovitosti:00035
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:21 m2
Datum aktualizace:10. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Komerční prostory k pronájmu v Business Centru ZálesíLevné kanceláře od 21 m2 v Praze 4 – KrčiBusiness Centrum Zálesí představuje rozsáhlý komplex celkem třinácti budov, z nichž osm je vyhrazeno pro kancelářské prostory a zbývající jsou koncipovány jako víceúčelové objekty, ve kterých je k dispozici také předváděcí showroom nebo vybavená konferenční místnost. K dispozici jsou kanceláře od 21 m2 až do 325 m2.Menší kanceláře, do 63m2, možno zařídit nábytkem. Flexibilní smlouvy s jednoměsíční výpovědní lhůtou.Díky pronájmu přímo od majitele získává nájemce ty nejvýhodnější podmínky, neplatí žádnou provizi a uzavření nájemní smlouvy může být velmi rychlé.Hlavní výhody areálu-Výborná dostupnost MHD-Kamerový systém s ostrahou celého komplexu-Klimatizované prostory, možnost využití vybavených konferenčních salónků, zdarma využití služeb poštovní podatelny-Více než 300 parkovacích míst k pronájmu-Variabilita prostor - individuální a flexibilní nabídka dle požadavků nájemceDopravní dostupnostPraha 4 – Business Centrum Zálesí, 10 minut vozem od centra Prahy, v blízkosti Jižní spojky, dálnice D1, u zastávek autobusů a jen jednu stanici od metra C Kačerov.Možnost pronájmu parkovacího stání 1300 – 1500 Kč/měsícPoplatky spojené s pronájmem: 165 Kč/m2Zobrazené materiály jsou pouze ilustrativní.Pro bližší informace volejte +420 604682484, případně pište na pronajem@central-group.cz.

Základní údaje

Typ konstrukce
Skeletová
Cena nezahrnuje
DPHPoplatky
ID nemovitosti
00035
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
21m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Milan Bryscejn
Milan Bryscejn
Zobrazit
kontakt
CENTRAL GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé