Sousedé
(1/8)
17 Euro/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + služby 125,- Kč/m2/měs. + el. + DPH
ID nemovitosti:5932
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:958 m2
Datum aktualizace:2. června 2023
Energetická náročnostA ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi ! Nabízíme k pronájmu moderní kanceláře 958m2 v 5. patře budovy River Garden na Rohanském nábřeží, Praha 8 - Karlín. Tato lokalita je považována za exkluzivní business adresu. Samozřejmostí je přístup 24/7, recepce, parkování pro kola, sprchy, klimatizace i otevíratelná okna. Možnost parkování v budově za 125 EUR/měs. Široká nabídka služeb a kompletní vybavenost lokality nabídne optimální komfort.

Fotografie jsou pouze ilustrativní (z jiných kanceláří v této budově).

Zdarma pro Vás připravíme nabídku kanceláří z více jak 300 budov po celé Praze.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Jiná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
5932
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
958m2
Nadzem. podlaží
7
Energetická náročnost
A (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Hrášek
Petr Hrášek
Zobrazit
kontakt
Kanceláře v Praze.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé