Sousedé
(1/6)
14 Euro/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + služby 100,- Kč/m2/měs. + el. + DPH
ID nemovitosti:5444
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:1.100 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi ! Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem kanceláří 400m2 - 15 000m2 v nově postavené administrativní budově Harfa Business Center (hned vedle známé O2 Areny), která se nachází v oblíbené lokalitě Praha 9 a je navržena podle nejnovějších trendů. Zaměstnanci ocení přívětivé prostředí se spoustou zeleně a prostorů k relaxaci, ale také samotnou lokalitu snadno dostupnou všemi dopravními prostředky vč. docházkové vzdálenosti na stanici metra. Zaji´mavé architektonické rˇesˇeni´ s důrazem na prˇi´stup denni´ho sveˇtla a vzduchu díky otevíratelným oknům ve vsˇech kancela´rˇsky´ch prostorech. Součástí budovy je i restaurace, která poskytne možnost stravova´ni´ prˇi´mo na pracovišti. Vítanou relaxaci nabídne nejen střešní terasa, ale i klidova´ zo´na se vzrostlou zeleni´ ve vnitrˇni´m otevřeném atriu. Zaměstnanci ocení občanskou vybavenost včetně kaváren, restaurací, obchodů a služeb. Velkým plusem je vynikající dopravni´ dostupnost.

Zdarma pro Vás připravíme nabídku kanceláří z více jak 300 budov po celé Praze - těšíme se na kontaktování.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Jiná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
5444
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
1100m2
Nadzem. podlaží
10
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Vacek
Martin Vacek
Zobrazit
kontakt
Kanceláře v Praze.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé