Sousedé
(1/6)
31 Euro/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + služby 95,- Kč/m2/měs. + energie + DPH
ID nemovitosti:5408
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:648 m2
Datum aktualizace:29. ledna 2023
Energetická náročnostA ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi ! Pronájem lukrativních kancelářských prostor o výměře 648 m2 v novém komplexu Masaryčka, Praha 1 - Nové Město.

Projekt Masaryčka vychází z dílny architektonického ateliéru Zaha Hadid Architects. Celý záměr se snaží maximálně respektovat historii území a stávající zástavbu a zároveň vytvořit mimořádné architektonické dílo, které se stane nedílnou součástí moderní podoby města Prahy. Projekt bude realizován v několika etapách a nabídne až 100 000 m2 nových kancelářských ploch, obchodů, restaurací a kaváren. Velký důraz je v celém projektu věnován veřejným plochám, zeleni a městským parkům. Navržené unikátní zastřešení kolejiště Masarykova nádraží by pak mělo poskytnout nové propojení území Prahy 1 s Karlínem a Žižkovem.

Zdarma pro Vás připravíme nabídku kanceláří a obchodních prostor z více jak 300 budov po celé Praze.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Zavedené inž. sítě
Plyn
Typ konstrukce
Jiná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
5408
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
648m2
Nadzem. podlaží
7
Energetická náročnost
A (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Vacek
Martin Vacek
Zobrazit
kontakt
Kanceláře v Praze.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé