Sousedé
(1/10)
16 Euro/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + služby 195,- Kč/m2/měs. + DPH
ID nemovitosti:5350
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:161 m2
Datum aktualizace:7. srpna 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi ! Pronájem reprezentativní kanceláře o výměře 161 m2. Jednotka je dispozičně řešena jako tři samostatné místnosti. Dvě místnosti jsou odděleny zašupovací stěnou a lze tedy bez problémů teamy spojit nebo jim zajistit dostatečné soukromí pro práci. Jedna z nich je zároveň již vybavena magnetickou a skleněnou tabulí. Součástí patra je také prostorná konferenční místnost, která je k dispozici nájemcům. Nesporným benefitem je možnost parkování v rámci budovy. Jedná se o moderní administrativní budovu nabízející kancelářské a obchodní plochy třídy A. Nájemci se mohou těšit z exkluzivní lokality, která nabízí výbornou dostupnost, širokou škálu služeb a výhody zavedené business lokality, kde má svou základnu mnoho úspěšných tuzemských i mezinárodních společností.

Zdarma pro Vás připravíme nabídku kanceláří z více jak 300 budov po celé Praze - těšíme se na kontaktování

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Jiná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
5350
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
161m2
Nadzem. podlaží
6
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Hrášek
Petr Hrášek
Zobrazit
kontakt
Kanceláře v Praze.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé