Sousedé
(1/10)
14 875 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vč. služeb
ID nemovitosti:5281
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:16 m2
Datum aktualizace:2. října 2022
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi! Nabízíme k pronájmu luxusní kancelář o výměře 16 m2 v unikátní budově Tančící dům přímo na nábřeží Vltavy. Mezi poskytované služby patří 24/7 ostraha, recepce, restaurace ve vrchním patře domu s jedinečným výhledem. Poloha zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech a současně přístup k městské hromadné dopravě jako je metro (B) Karlovo náměstí a tramvajové linky (Jiráskovo náměstí, Palackého náměstí a Karlovo náměstí). V ceně nájmu využití zasedací místnosti. Foto ilustrační z jiné jednotky.

Zdarma pro Vás připravíme nabídku kanceláří z více jak 300 budov po celé Praze.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Typ konstrukce
Jiná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
5281
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
16m2
Nadzem. podlaží
7
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Hrášek
Petr Hrášek
Zobrazit
kontakt
Kanceláře v Praze.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé