Sousedé
(1/12)
24 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: cena je uvedena vč. služeb
ID nemovitosti:5240
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:18 m2
Datum aktualizace:27. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi ! Business centrum umístěné v budově City ELEMENT na Pankráci v Praze 4 nabízí k pronájmu plně vybavené a servisované kancelářské prostory v kombinaci jedinečného designu 21. století a nejnovějších technických řešení s flexibilní délkou nájmu. Možnost variabilního uspořádání do více kanceláří případně vlastního vymezeného úseku včetně vlastních zasedaček. Vlastní kancelář až pro 3 osoby či možnost rotující kanceláře (více osob na jednu kancelář). Ve vstupní části prostor se nachází vlastní recepce (8:30 - 17:00) s reprezentativními osobními asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis vč. vítání vašich klientů. Všechny kanceláře i společné prostory jsou klimatizované. V ceně nájmu je již zahrnuto: vybavení kanceláře nábytkem, služby recepce, denní úklid, energie, relax zóny, internet, neomezená konzumace nealkoholických nápojů (čaj, káva, voda) pro Vás i Vaše klienty. Možnost využívat kopírovací centrum a reprezentativní zasedací místnosti různých velikostí. Klienti mají neomezený přístup 24/7. Samozřejmostí je možnost parkování přímo v budově. Metro C Pankrác je vzdálené 200 m od budovy. Díky své mimořádné poloze a také díky velmi pestré paletě veškerých služeb a občanské vybavenosti v místě vám City ELEMENT přináší dokonalé místo, kde bude vaše podnikání vzkvétat a kde se mu bude dařit.

Pro upřesnění nabídky a aktuální ceny nás prosím kontaktujte.

Zdarma pro Vás připravíme nabídku kanceláří z více jak 300 budov po celé Praze.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Zavedené inž. sítě
Telefon
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
5240
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
18m2
Nadzem. podlaží
6
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Hrášek
Petr Hrášek
Zobrazit
kontakt
Kanceláře v Praze.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé