Sousedé
(1/7)
15 Euro/m2/měsíc
Poznámka k ceně: + služby 165,- Kč/m2/měs. + DPH
ID nemovitosti:5234
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:270 m2
Datum aktualizace:4. února 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi ! Známá budova Diamant na Václavském náměstí nabízí nově prostor o velikosti 270 m2. Multifunkční budova Diamant kombinuje pokrokové technologie a design s tradicí a exkluzivitou. Tato budova nabízí prvotřídní obchodní a kancelářské prostory a exkluzivní apartmány s dech beroucím výhledem na Pražský hrad a centrum. Budova se nachází na „Zlatém kříži“ – křižovatka hlavních nákupních ulic Na Příkopě a Václavské náměstí – a je dobře dostupná hromadnou dopravou. Zaměstnanci pracující v Diamantu ocení pestrou škálu restaurací, obchodů a úřadů v bezprostředním okolí.

Zdarma pro Vás připravíme nabídku kanceláří z více jak 300 budov po celé Praze - těšíme se na kontaktování

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Zavedené inž. sítě
Telefon
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
5234
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
270m2
Nadzem. podlaží
7
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Hrášek
Petr Hrášek
Zobrazit
kontakt
Kanceláře v Praze.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé