Sousedé
(1/13)
70 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vč. služeb
ID nemovitosti:5204
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:49 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostA ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi ! Servisovaná samostatná kancelář nejvyššího standardu o výměře 49 m2 s flexibilní délkou nájmu. Tyto prostory jsou kompletně vybaveny nábytkem vhodné až pro 9 osob a nachází se ve 4. patře nově postavené moderní budovy Churchill I. Součástí centra je vstupní recepce s asistentkami, obsáhlé reprezentativní relax zóny, které Vám zajistí možnost navazování nových kontaktů, prostor pro práci, neformální schůzky a také prostor k odpočinku. Samozřejmostí je možnost využívání několika zasedacích místností v ceně nájmu. Vám i Vašim klientům jsou k dispozici plně vybavené kuchyňky s neomezenou konzumací kávy, čaje a vody. Váš business může vzkvétat bez starostí díky plnému servisu, které centrum zajišťuje již v ceně nájmu. Kancelář disponuje otevíratelnými okny a možností výběru vlastního nábytku. Standardně vybaveno nábytkem Vitra a Albatros. Bez dalších vstupních poplatků s možností na flexibilní dobu nájmu. Unikátní výhledy na Pražský hrad, centrální náměstí s restauracemi a kavárnami, veřejná obchodní pasáž s komplexními službami, venkovní relaxační zóny s vodním prvkem. Budova je situována na křižovatce ulic Seifertova, Italská a náměstí Winstona Churchilla. Vynikající dopravní dostupnost hlavních spojů MHD i automobilem, v těsné blízkosti hlavního vlakového nádraží a Vysoké školy ekonomické, v sousedství Riegrových sadů. Možnost pronájmu parkovacího stání přímo v budově.

Ohledně aktuální nabídky nás prosím kontaktujte.

Zdarma pro Vás připravíme nabídku kanceláří z více jak 300 budov po celé Praze.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
5204
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
49m2
Nadzem. podlaží
5
Energetická náročnost
A (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Hrášek
Petr Hrášek
Zobrazit
kontakt
Kanceláře v Praze.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé