Sousedé
(1/13)
14 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: cena je uvedena vč. služeb a konzumace nápojů
ID nemovitosti:3439
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:15 m2
Datum aktualizace:7. prosince 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Neplatíte provizi ! Známá budova Forum Karlín nabízí plně vybavené a servisované kanceláře s flexibilní délkou nájmu. Ve vstupní části prostor se nachází vlastní recepce. Kromě kanceláře budete mít k dispozici také příjemný sdílený prostor "Lounge" pro relax, schůzky a setkávání s komunitou. V ceně měsíčního poplatku je i kuchyně s neomezenou konzumací nápojů a čtyři zasedací místnosti s prezentační technikou a možnost tisku. Dalším benefitem je i možnost zapůjčení elektromobilu BMW i3 dvakrát do měsíce. Klienti mají neomezený přístup 24/7. Samozřejmostí je možnost parkování (3 250 Kč/stání/měs.). Výborná dostupnost MHD.

Kancelář pro 1 osobu = 8 000 Kč/měs. (vč. služeb)
Kancelář pro 2 osoby = 16 000 Kč/měs. (vč. služeb)
Kancelář pro 3 osoby = 24 000 Kč/měs. (vč. služeb)
Kancelář pro 4 osoby = 32 000 Kč/měs. (vč. služeb)


Zdarma pro Vás připravíme nabídku kanceláří z více jak 300 budov po celé Praze.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Zavedené inž. sítě
Telefon
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
3439
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
15m2
Nadzem. podlaží
7
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Hrášek
Petr Hrášek
Zobrazit
kontakt
Kanceláře v Praze.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé