Sousedé
(1/25)
41531-385875
53 400 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:41531
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:200 m2
Datum vložení:27. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám nové kancelářské prostory k podnájmu v logistickém parku SEGRO Logistics Park Prague. Jedná se o podnájem části kancelářských prostor o výměře přes 200 m2 v druhém nadzemním podlaží haly J v logistickém centru Segro Parku v Hostivicích přímo u dálnice D6. Logistické centrum se nachází ve výborné dojezdové vzdálenosti od Prahy (5minut) a disponuje tak velkými možnostmi pro Vaše podnikání. K dispozici jsou také parkovací místa před halou a samostatný vchod zajistí oddělení prostor pro Vaše zaměstnance. V případě Vaší potřeby lze prostory kanceláří přímo oddělit příčkou s dveřmi od současného nájemníka, aby se Váš byznys nerušeně ubíral správným směrem. Podnájemní smlouva se sjednává dle domluvy s nájemníkem a majitelem a podnájemné je ve výši 53 400 Kč měsíčně (v ceně jsou zahrnuty poplatky včetně energií). Dále se pak hradí provize ve výši jednoho nájmu s DPH. Prostory jsou okamžitě připraveny a veškeré konkrétní požadavky lze projednat se současným nájemcem k Vaší spokojenosti. Neváhejte nás kontaktovat pro termín prohlídky. Budeme se na Vás těšit.

Základní údaje

Typ konstrukce
Montovaná
ID nemovitosti
41531
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
200m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé