Sousedé
11 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + zúčtovatelné zálohy 2.500 Kč + DPH/měsíc. Elektřina na nájemce (cca 1.000 Kč/měsíc). Jistota 23.800 Kč. Provize RK 14.400 Kč.
ID nemovitosti:425
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:87 m2
Plocha pozemku:87 m2
Datum aktualizace:16. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme kancelářské prostory s přilehlou pavlačí přímo v historickém centru města Plzně na náměstí Republiky. Prostory se nachází v posledním 3. nadzemním podlaží zadního traktu nákladně zrekonstruovaného městského domu, se vstupem po schodišti vedoucím z oblíbené obchodní pasáže. Původně jeden velký otevřený prostor byl rozdělen na dvě prostorné kanceláře, jednu menší místnost a toaletu. V případě potřeby lze upravit vnitřní uspořádání prostor dle potřeb nového nájemce. K prostorům náleží také pavlač před vstupem do prostor. Vytápění, s možností regulace, a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. K užívání ihned. V místě je výborná dostupnost MHD (TRAM č. 1 a 2, BUS č. 20, 27, 33 a 40). Parkovat lze na náměstí Republiky a v jeho okolí, dále na nedalekém parkovišti u Velké synagogy v sadech Pětatřicátníků (7 minut chůze) nebo parkovacím domě Rychtářka v Truhlářské ulici (8 minut chůze). Nájemné činí 11.900 Kč/měsíc. Zúčtovatelné zálohy na veškeré energie a služby vyjma elektřiny jsou 2.500 Kč + DPH/měsíc. Elektřinu si nájemce převádí na sebe (cca 1.000 Kč/měsíc). Jistota (vratná kauce) je 23.800 Kč. Provize RK 14.400 Kč. Z důvodu absence průkazu energetické náročnosti budovy je uváděna třída G. Pro bližší informace či domluvení prohlídky volejte na uvedený mobilní telefon.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
425
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
87m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Adéla Hoblíková
Adéla Hoblíková
Zobrazit
kontakt
Idea Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé