Sousedé
(1/6)
3 700 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena bez služeb, bez internetu, bez DPH. Provize 1x nájem, kauce 2x nájem.
ID nemovitosti:350706
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:19 m2
Plocha pozemku:18 m2
Datum aktualizace:8. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pro vás a vaše podnikání nabízíme kancelářský prostor ve Frýdku-Místku na ulici Ostravská. Pokud plánujete mít více kanceláři na stejném místě, nabízíme také další nebytové prostory na stejné adrese (56 m2, 38,5 m2)

Prostor v žádané lokalitě, v blízkosti náměstí Svobody v Místku. Parkoviště přímo před objektem, dobrá dostupnost obchodů, restaurací, pošty, MHD.

Kancelář se nachází v prvním NP, sociální zázemí na chodbě, odděleně dámské a pánské.

Prostory vytápěné elektřinou, výpočet dle m2 pronajatých prostor. Každá místnost má datovou zásuvku a je možnost připojení internetu, dle nabídky provozovatele (není součástí nájmu).

Kauce jsou dva měsíční nájmy, 1 nájem provize RK, volné ihned.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
350706
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
19m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Petr Gaj, MBA
Ing. Petr Gaj, MBA
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé