Sousedé
(1/10)
5 850 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena bez služeb, bez internetu, bez DPH. Provize 1x nájem, kauce 2x nájem.
ID nemovitosti:337546
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:39 m2
Plocha pozemku:39 m2
Datum vložení:8. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pro vás a vaše podnikání nabízíme kancelářský prostor ve Frýdku-Místku na ulici Ostravská. Pokud plánujete mít více kanceláři na stejném místě, nabízíme také další nebytové prostory na stejné adrese (56 m2, 30 m2, 19 m2)

Prostor v žádané lokalitě, v blízkosti náměstí Svobody v Místku. Parkoviště přímo před objektem, dobrá dostupnost obchodů, restaurací, pošty, MHD.

Kancelář se nachází v prvním NP, rozměry jsou: chodba 4,6 m2, místnost 13,1 m2 a druhá místnost 20,8 m2. Sociální zázemí na chodbě, odděleně dámské a pánské.

Prostory vytápěné elektřinou, výpočet dle m2 pronajatých prostor. Každá místnost má datovou zásuvku a je možnost připojení internetu, dle nabídky provozovatele (není součástí nájmu).

Vyúčtování elektro, voda, je jednou za rok, po obdržení faktur od dodavatelů, kauce je jeden měsíční nájem.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
337546
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
39m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Petr Gaj, MBA
Ing. Petr Gaj, MBA
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé