Sousedé
(1/8)
75 Kč/měsíc
ID nemovitosti:19125
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:109 m2
Datum aktualizace:14. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu univerzální obchodní prostory v centru města Vysoké Mýto. Výborná dostupnost, vlastní parkoviště, světlost a úžasný výhled. K dispozici je celé třetí patro, 109 m2, velká místnost, dvě menší, šatna, archiv, chodba a sociální zařízení. Plastová okna, žaluzie, internet, pevná linka a centrální topení. Budova je umístěná tři minuty chůze od náměstí. Prostory se velmi hodí pro různé služby jako je kosmetika, kadeřnictví, masáže, tvarování postavy i právní služby. Ideální pro ordinaci praktického lékaře, zubní, veterinární a další.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
19125
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
109m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Šimek
Martin Šimek
Zobrazit
kontakt
REALIT SPEKTRUM s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé