Sousedé
(1/25)
18 360 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: cena nájemného je uvedena bez DPH, záloha na služby a energie 6.600 vč. DPH, kauce (jistina) 30.000
ID nemovitosti:19332
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:72 m2
Užitná plocha:72 m2
Plocha pozemku:72 m2
Datum aktualizace:19. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte v Brně, městská část Židenice, 3 pěkné kanceláře s užitnou plochou 72 m2, tak pro právě vás mám něco, co by se vám mohlo líbit.
Prostorné kanceláře se nachází ve 2. nadzemním podlaží kancelářské budovy. Ze společné chodby budovy projdete přes zabezpečený vchod do společné chodby ve 2. podlaží. Tyto prostory jsou společné pouze pro dva soubory kanceláří na tomto podlaží.

Kanceláře se skládají ze tří místnosti. Dvě jsou propojené dveřmi a mají společný vstup z chodby. Třetí kancelář má samostatný vstup. K dispozici jsou také dvě menší místnosti, které mohou sloužit jako zázemí kanceláří, sklad, šatna apod.

Ve společných prostorách najdete toalety se sprchovým koutem a vybavenou kuchyňku. Vše je po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu.

Budova stojí v ulici Jamborova, Brno, Židenice. V dosahu jsou stanice MHD (tramvaje, autobusy). Možnost parkování se nabízí přímo u objektu.

Cena nájemného je uvedena bez DPH, zálohy na energie a služby 6.600 Kč včetně DPH / měsíc + kauce 30.000 Kč + odměna realitní kanceláře. Neváhejte si domluvit i vaši prohlídku. Radim Macháček

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19332
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
72m2
Obytná plocha
72m2
Užitná plocha
72m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Radim Macháček
Radim Macháček
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé