Sousedé
(1/8)
12 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy na energie + kauce 2 nájmy + provize RK
ID nemovitosti:18665
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:104 m2
Užitná plocha:104 m2
Plocha pozemku:104 m2
Datum aktualizace:26. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory se zázemím, které jsou vhodné i pro zřízení sídla firmy. Kanceláře se nacházejí na trase Heřmanův Městec, Pardubice a Chrudim.

Prostory se nacházejí v 1. NP a 2. NP, proto dle domluvy je možné pronajmout objekt jako celek nebo každou kancelář zvlášť se společným zázemím. Zároveň zde máte možnost si ke kancelářím pronajmout i skladové prostory ve vedlejší budově. Jako bonus oceníte parkovací místa pro osobní, ale i nákladná vozidla.

Vše se nachází v uzavřeném areálu s kamerovým systémem.
Kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pro více informací či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Makléřka Lenka Mazánková

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
18665
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
104m2
Obytná plocha
104m2
Užitná plocha
104m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Mazánková
Lenka Mazánková
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé