Sousedé
(1/9)
2 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + měsíční zálohy na energie ve výší 1500,-Kč
ID nemovitosti:15288
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:18 m2
Užitná plocha:18 m2
Plocha pozemku:18 m2
Datum aktualizace:13. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Kancelářské prostory na ulici Velkomoravská v Hodoníně. Zrekonstruované kanceláře o rozměrech 18 m jsou pronajímány buď samostatně, nebo lze propojit dvě místnosti a pronajmout si tak plochu 36 m. Po dohodě lze vybavit kancelářským nábytkem. Možnost připojení k internetu. Sociální zázemí je na patře.
Budova je opatřena zabezpečovacím zařízením a vstup je umožněn pouze majitelům čipové karty. V přízemí se nachází restaurace s tradičním českým jídlem.
Parkování u budovy zdarma.
Cena včetně energií 4000,-Kč.
Majitel nepožaduje kauci.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
15288
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
18m2
Obytná plocha
18m2
Užitná plocha
18m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Svitlana Yunoshova
Svitlana Yunoshova
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé