Sousedé
(1/9)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:11517
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:36 m2
Užitná plocha:36 m2
Plocha pozemku:36 m2
Datum aktualizace:10. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem školicí místnosti na ulici Velkomoravská v Hodoníně. Zrekonstruovaná, klimatizovaná učebna o ploše 36 m2 je vybavená nábytkem, projektorem, flipchart tabuli a internetem. Na patře je kuchyňka a sociální zázemí. Budova je opatřena zabezpečovacím zařízením a vstup je umožněn pouze majitelům čipové karty. V přízemí budovy se nachází restaurace s výběrem tradičních českých jídel. Je možnost zajistit občerstvení v průběhu školení. Parkování u budovy zdarma. Cena je včetně energií a služeb, dle dohody 200-500,-Kč/h.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
11517
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
36m2
Obytná plocha
36m2
Užitná plocha
36m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Svitlana Yunoshova
Svitlana Yunoshova
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé