Sousedé
(1/11)
...
24 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy voda, el. a plyn. Vratná kauce 2 nájmy, provize za zprostředkování 1 x nájem
ID nemovitosti:23715
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:185 m2
Užitná plocha:185 m2
Datum aktualizace:9. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně pronájem nově vybudovaných kancelářských prostor se dvěmi lodžiemi v 2.NP o celkové výměře 185 m2 ve frekventované části obce Moravská Ostrava na ulici Nádražní.

Tento prostor je možné využít k různým účelům dle potřeby.
Nyní otevřený volný prostor. Možná dohoda na drobných stavebních úpravách např. ve formě vyhotovení příček dle potřeb nájemce.
Prostory mají samostatný vstup, 4 x WC s umyvadly (2x dámské WC, 2x pánské WC), 2x technickou místnost a kuchyňku.
Měření spotřeby vody, elektřiny a plynu je pomocí samostatných měřičů každého média. K topení slouží nový kondenzační plynový kotel Bosch.
Objekt je nadstandardně energeticky postavený - zateplený, izolovaný, v oknech osazená trojskla (minimální hluk z ulice).
Také stropní konstrukce je vysoce zaizolovaná a tepelné úniky nebo prostup tepla je malý. Přesto si případnou klimatizaci nájemce může osadit, k dispozici vhodná místa.

V ceně nájmu je zabezpečení budovy, které je zajištěno elektronickým zabezpečovacím systémem. V prostorách je navíc instalovaný optický detektor kouře s teplotním detektorem, dále detektor zemního plynu a pohybová čidla. Vše napojeno na pult centrální ochrany.

Cena zahrnuje také parkoviště s vyhrazenými místy pro nájemce s přímým vjezdem z ulice Nádražní před objekt nájmu.
Prostory se nacházejí v blízkosti centra Ostravy, bezprostřední blízkosti MHD a vlakového nádraží v Ostravě. Výhodou také blízký sjezd z dálnice. V okolí je koncentrována řada obchodů, služeb a sídel firem.
Cena nájmu 199 Kč m2/měsíc + zálohy za vodu, elektřinu a plyn. vratná kauce 2 nájmy, provize za zprostředkování 1xnájem.
Prohlídka prostor možná ihned.

Jiřina Hlavenková - certifikovaný realitní makléř Ostrava Ev. číslo: 23715. Bližší informace Vám sdělí Jiřina Hlavenková, 607 773 774, 607 773 774, hlavenkova@reality11.cz

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
23715
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
185m2
Užitná plocha
185m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiřina Hlavenková
Jiřina Hlavenková
Zobrazit
kontakt
Reality 11

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé