Sousedé
(1/7)
IGY centrum České Budějovice
nebyla stanovena
ID nemovitosti:00092
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:700 m2
Plocha pozemku:700 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

------------

IGY Kanceláře se nacházejí v centru Českých Budějovic, pouhých 8 minut chůze od historické části města. Mají výhodnou polohu na rušné křižovatce ulic Pražská a Pekárenská, které poskytují rychlé napojení na městský okruh s výjezdy na Prahu, Brno, Plzeň a Linec. V bezprostřední blízkosti se nacházejí také zastávky autobusů a trolejbusů.

Dvě kancelářské budovy jsou součástí známého obchodního centra IGY, které je doplněno kulturním centrem ArtIGY. Součástí je také krytý parking pro 459 vozidel návštěvníků centra, pro nájemce kanceláří je vyhraněn střešní parking. K dispozici jsou moderní, flexibilní kanceláře o vysokém standardu již od 100 m^2. Nájemcům je k dispozici široká škála obchodů, služeb, restaurací, lze využívat také kulturní centrum nebo wellness či fitness.

-------------


**Popis:**
- Flexibilita členění prostoru
- Jednotky k pronájmu od 100 m^2
- Světlá výška 2.7 m
- Parapetní žlaby pro kabeláž
- Možnost klimatizace
- Centrální topení
- Otevíratelná okna s venkovními žaluziemi
- Sociální zařízení na patře
- Výtahy
- Bezbariérový vstup
- Krytý/venkovní parking
- Centrální recepce, kamerový systém
- EPS a EZS
- Dieselový generátor pro případ výpadku prouduTechnický popis: komunikace asfaltová, vybavení: rozvody PC sítě, satelit, kryté stání pro auto

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Zavedené inž. sítě
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
00092
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
700m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Monika Němcová, MBA
Mgr. Monika Němcová, MBA
Zobrazit
kontakt
atkinson & partners s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé