Sousedé
(1/9)
20 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Bez DPH. Minimální nabídková cena.
ID nemovitosti:OM2-20-2022
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:81 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem nebytových prostor z majetku Statutárního města Hradec Králové v centru Hradce Králové – Dům u Špuláků na Velkém náměstí. K dipozici nebytové prostory 2. patra domu o celkové ploše 81,40 m2. K dispozici čtyři samostatné místnosti, společná kuchyňka a chodba. Zavedeny inženýrské sítě. Využití je pro sídlo firmy. Prostory jsou ve velmi dobrém technickém stavu. Pronájem formou výběrového řízení. Bližší informace na https://edeska.mmhk.cz/eDeska/eDeskaDetail.jsp?detailId=110825.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Cena nezahrnuje
DPH
ID nemovitosti
OM2-20-2022
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
81m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Radek Vohlídka
Radek Vohlídka
Zobrazit
kontakt
RIDO

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé