Sousedé
(1/3)
6 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: plus úhrada za vodné, stočné, topení, elektřinu, internet
ID nemovitosti:U820017
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:39 m2
Datum aktualizace:15. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem dvou samostatných kanceláří v Ústí nad Labem-centrum, ulice Vaníčkova. Kanceláře se nacházejí v 1. patře činžovního domu. Podlahová plocha kanceláři je 16,5 m2 a 22 m2. Společné sociální příslušenství na chodbě. Náklady na služby 2 500,- Kč/měsíc - zahrnují elektřinu, teplo, vodu, internet. Kanceláře je možné pronajmout i jednotlivě. Kanceláře jsou ihned k dispozici.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
U820017
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
39m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - ZOLTÁN MODRÓCZKI
ZOLTÁN MODRÓCZKI
Zobrazit
kontakt
FINOSA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé