Sousedé
(1/14)
_D4N2824
24 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + 6.500, - Kč zálohy na energie a provozní náklady, + provize RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:01736
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:149 m2
Datum aktualizace:2. května 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie110 kWh/m2

Popis nemovitosti

Stylové prostory klimatizovaných kanceláří se nachází na senzačním místě v samotném srdci Českých Budějovic, jen pár kroků od náměstí Přemysla Otakara II. Kancelářské prostory se nachází ve druhém patře, přičemž aktuální vnitřní dispozice nabízí jeden velký open space. Vzhledem k řešení těchto prostor je možné provést i rozdělení na více kanceláří. V rámci tohoto reprezentativního prostoru je možné využít dvě toalety a úklidovou místnost přímo v nebytovém prostoru. Vzhledem k umístění ve druhém patře je kancelář skvěle dostupná a přináší ideální možnost pro vysokou fluktuaci klientů. Vzhledem k podkrovnímu umístění je pak v celém prostoru příjemný klid. Hlavní přidanou hodnotou těchto komerčních prostor je zejména excelentní lokalita, úžasná prostornost a celkové krásné provedení. K dispozici 01.01.2023. Více informací u makléře. Doporučujeme!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
01736
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
149m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Pavel Matička
Bc. Pavel Matička
Zobrazit
kontakt
Jochmann reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé