Sousedé
(1/12)
_D4N1721
15 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + záloha na služby a provozní náklady + kauce, + provize RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:01665
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:61 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Luxusní kancelářský prostor na perfektní adrese jen pár kroků od náměstí Přemysla Otakara II. nabízí ideální možnost realizování reprezentativního prostoru pro setkávání s klienty. Vnitřní dispozice kanceláře nabízí krásně prosvětlený hlavní prostor s renesančním stropem, vlastní kuchyňku a samostatně oddělný prostor toalety. Aktuální vybavení nábytkem není součástí pronájmu, po dohodě možný odkup stávajícího vybavení. Vzhledem k umístění ve skvěle udržované a zrekonstruované budově s výtahem je kancelář skvěle dostupná a přináší ideální možnost pro realizování schůzek či jiného obchodního záměru. Hlavní přidanou hodnotou těchto komerčních prostor je zejména excelentní lokalita, úžasná prostornost a celkové krásné provedení. K dispozici od 01.09.2022. Doporučujeme!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
01665
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
61m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Pavel Matička
Bc. Pavel Matička
Zobrazit
kontakt
Jochmann reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé