Sousedé
(1/14)
Fotka 1
1 000 Kč/měsíc
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: forma permamentky s termíny docházení
ID nemovitosti:9828
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:2 m2
Užitná plocha:2 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o prostor v soukromí uzavřeného prostoru s klimatizací. K dispozici je připojení k wifi ( v ceně ), energie také v ceně, sdílená kuchyňka, sociální zázemí a parkování před objektem. Pronájem formou měsíční permanentky s domluvenými termíny docházení v době od 8 - 18h. Cena měsíční permanentky činí 1.000,-Kč vč. DPH. Doplňkové služby k využití: Zajištění cateringu. Hlídání dětí. Zapůjčení asistentky. Služby recepce. Pořízení videozáznamu. Fotograf. Konečný úklid kanceláří.Pronájem technického vybavení: Flipchart, Dataprojektor, LCD televizor, Kamera, Reproduktor, Mikrofon, Notebook.Pro více informací volejte uvedeného makléře.

Základní údaje

ID nemovitosti
9828
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
2m2
Užitná plocha
2m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Sylva Nguyenová
Sylva Nguyenová
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé