Sousedé
(1/10)
Intep - kancl_5
8 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:144291102
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:45 m2
Datum aktualizace:12. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám nabídli jedinečnou příležitost pronájmu kancelářského prostoru s velkým parkovacím místem v rekonstruované budově střežené zabezpečovacím systémem určené ke komerčnímu využití v Teplicích - Řetenice ul. Tolstého, naproti AGC.Prostor se dvěma vstupy je příjemně sladěný výmalbou a nabízí se včetně doplňků, které dohromady jako celek zajišťují dostatečnou reprezentaci Vašeho záměru činnosti.Nájem (odpady, údržba kotle, úklid), elektřina, topení, možnost připojení k internetu.Kancelář má vlastní kuchyňku a samostatné měření spotřeby energie a tepla.Vratná kauce (měsíční nájem) + poplatek RK.Domluvte si prohlídku a přijeďte se sami přesvědčit.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Asfalt
Zavedené inž. sítě
Telefon
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
144291102
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
45m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Alena Vosmíková
Alena Vosmíková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé