Sousedé
(1/9)
budova 2
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, + provize ve výši jednoho nájmu, bez DPH, bez poplatků
ID nemovitosti:144291025
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:72 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie212 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem komerčních prostor o ploše 72 m2 v průmyslové zóně Košutka nedaleko hypermarketu Globus.Moderní kancelář se nachází ve 2. patře nového komerčního objektu v Krašovské ulici. Zázemí splňující nejvyšší nároky (plně vybavená kuchyňka, 2x WC) a zasedací místnost s terasou k dispozici na patře. Vytápění a dodávka TUV dálkově. Je možno dohodnout pronájem paletových míst i s případnou obsluhou (vykládací rampa) v přilehlé skladové hale - výška 7 m. Bezproblémové parkování (cca 30 míst) zajištěno na vlastním oploceném pozemku. Budova je zabezpečena alarmem. Výborná dopravní dostupnost autem i MHD – autobusová konečná Sídliště Košutka vzdálena 2 min. chůze. Při podpisu smlouvy se hradí 1. nájemné, vratná kauce ve výši 2 nájmů a provize RK. Sazba nájemného závisí na délce nájemního vztahu. Možné využití – kancelář, vzorkovna či prodejna. Volné ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
DPHPoplatky
ID nemovitosti
144291025
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
72m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jan Kulhánek
Ing. Jan Kulhánek
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé