Sousedé
(1/12)
Kanceláře pronájem_Plzeň
41 962 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: bez DPH, bez poplatků
ID nemovitosti:119-09-018
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:309 m2
Datum vložení:20. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v ulici Edvarda Beneše, Plzeň. Aktuálně je možný pronájem komplexu v 5. NP budovy. Dispoziční rozdělení prostor nabízí 10 kancelářských místností (plocha 222 m2) a příslušenství - podrobná specifikace výměr jednotlivých místností je k dispozici u makléře zakázky. Část kanceláří je vybavena klimatizací. Ke kancelářím je v příslušenství 2x kuchyňka a 2x sociální zařízení vždy pro polovinu podlaží. K pronájmu lze využít rozšířenou nabídku služeb - rychlé připojení k internetu optickým kabelem (symetrie 50/50), vnitřní i venkovní parkovací plochy.Kanceláře jsou ve velice dobře udržovaných budovách areálu v ulici Edvarda Beneše, Plzeň. V přízemí budovy je reprezentativní recepce, která slouží pro všechny nájemce kanceláří. Rovněž služba jídelny v přízemí je k dispozici uživatelům těchto reprezentativních prostor.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Cena nezahrnuje
DPHPoplatky
ID nemovitosti
119-09-018
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
309m2
Nadzem. podlaží
10
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Michal Marek
Mgr. Michal Marek
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé