Sousedé
(1/10)
Zasedací místnost
25 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena dohodou, volné ihned!, cena k jednání
ID nemovitosti:09839004
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:72 m2
Datum vložení:25. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu soubor 5 vybavených kanceláří, celkem 60 m2, vlastní recepcí a parkovací stání ke každé kanceláři. Kanceláře se nachází ve 2. NP budovy JELEN v ulici Brigádnická 1723/4, České Budějovice. Velkou předností je možnost využívání sdílené zasedací místnosti na podlaží. Dále se na podlaží nachází sdílená kuchyňka a toalety. Parkovací místa jsou zajištěna na vlastním dvoře za budovou. Cena měsíčního a výše kauce dohodou. Kanceláře jsou volné ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
09839004
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
72m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Aleš Facon
Aleš Facon
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé