Sousedé
(1/8)
350 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: Kauce + provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu
ID nemovitosti:OF147131
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.380 m2
Užitná plocha:1.380 m2
Datum aktualizace:13. dubna 2024
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu kancelářské a obchodní prostory v nově zrekonstruované budově Rubikon. Kanceláře o výměře od 100m2 až do 400m2 celé podlaží. Samozřejmostí je pronájem více podlaží až do celkové výměry 1380m2.

Budova se nachází na atraktivním místě, necelý kilometr od centra města na frekventované Pražské třídě 691. Objekt má obdélníkový půdorys, jedno podzemní a čtyři nadzemní podlaží. Užitná plocha podlaží je 400 m2. Celková užitná plocha činí 1.600m2 + 380m2 suterénní prostory. Na přilehlém parkovišti je cca 40 parkovacích stání. Byly vybudovány kompletně nové přípojky vody, kanalizace, elektřiny a teplovodu z EOP.

Budova je rekonstruována do podoby moderních kancelářských budov kategorie A. Samozřejmostí je počítačová síť, výtah, kuchyňky, parkování, recepce, klimatizace na přání atd. Budova je ze všech čtyř stran velmi dobře prosvětlena díky velkým oknům s možností přirozeného větrání. Bude zde instalováno vysokorychlostní připojení k internetu a veliká světelná reklamní kostka na budově ev. i boku budovy. Vzhledem k situaci v Hradci Králové bude budova patřit mezi několik málo budov v tomto standartu.
Budova se nachází cca 200m od nákupního centra Aupark, kde jsou též kanceláře v tomto standartu, všechny již pronajaté
V suterénu byl původně kryt CO a v těchto prostorách vznikne serverovna, archiv či bude využit pro únikovou hru. Prostor lze využít též jako trezor pro banku.

V současné době je kromě již dříve realizovaných přípojek budova uvnitř kompletně renovována do stavu „shell and core“ a připravena pro fit-out nájemců. Každé patro je zatím připraveno jako jeden velký prostor open space, určený na předělení příčkami dle přání nájemců. Kromě příček se bude dodělávat osvětlení, podhledy a podlahové krytiny jako standart.
V rámci fit-out bude realizován výtah, počítačová síť a serverovna (na míru dle nájemců), ev. klimatizace atd.

Věříme, že Vás projekt zaujal a budeme jednat o pronájmu námi nabízených prostor. Pronajímatel je připraven realizovat prostory dle Vašich návrhů, nebo zajistit tento návrh jejich architektem. Kanceláře pro nájemce se realizují na klíč v co nejkratším možném čase.
Cena nájmu v 1-3 patře činí 350,-Kč / m2 /měsíc a v přízemí 380,-Kč / m2 / měsíc. V přízemí je možno realizovat komerční prostory, v zadní části s vlastním schodištěm do vyššího patra. Ideální na vzorkovnu s kanceláří.

Majitel požaduje kauci ve výši 1 měsíčního nájemného, Provize realitní kanceláře činí 1 měsíční nájemné + DPH.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
OF147131
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1380m2
Obytná plocha
1380m2
Užitná plocha
1380m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Gránský
Jaroslav Gránský
Zobrazit
kontakt
DUNA HOUSE

© 2024 Sousedé