Sousedé
(1/6)
NIKOLA SUKENIKOVA JOLKREALITY PRONAJEM KOMERCNIHO
8 950 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: bez DPH, + provize RK
ID nemovitosti:00640
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:53 m2
Datum aktualizace:19. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám exkluzivně k pronájmu nově zrekonstruovaný komerční nebytový prostor o rozloze 53 m2 v centru Opavy. Prostor se nachází ve zvýšeném přízemí v cihlovém komerčním objektu. Prostor lze využívat např. jako kancelář, ateliér, sídlo firmy, pro provoz poradenské činnosti, internet. obchodu, kosmetického či kadeřnického salónu apod. Cena nájmu je bez služeb. Majitel požaduje jednu kauci. Po dohodě je možné umístění firemního označení na budově. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Volné ihned. V případě zájmu o prohlídku, mě prosím kontaktujte.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
DPHProvize
ID nemovitosti
00640
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
53m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Nikola SUKENÍKOVÁ, DiS.
Nikola SUKENÍKOVÁ, DiS.
Zobrazit
kontakt
JOLK REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé