Sousedé
(1/15)
195 Kč/m2/měsíc
ID nemovitosti:17N283
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:278 m2
Datum aktualizace:23. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu reprezentativní prostory kancelářské budově KOVÁŘSKÁ. Nabízíme nájemní prázdniny pro menší finanční zátěž na začátku nájemního vztahu. Kanceláře se nachází v atraktivní lokalitě v širším centru města v Kovářské ulici. Docházková vzdálenost 3 minuty od Divadla J.K.Tyla a 3 minuty od Plazy. V okolí státní úřady. V blízkosti restaurace služby, MHD, napojení na dálniční a silniční tahy. K dispozici je prostor cca 278 m2 umístěný v prvním patře. Prostory možno upravit podle dohody s nájemcem. Elektronické zabezpečení budovy. V suterénu domu další prostory s možností využití pro archiv, sklad a podobně. (Možnost kolárna plus zázemí v suterénu). Dům je spravován společností s dlouholetou tradicí a zkušenostmi zabývající se správou nemovitostí. Uvedená cena pronájmu je bez DPH.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
17N283
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
278m2
Užitná plocha
278m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Strejc
Jiří Strejc
Zobrazit
kontakt
Plzeňský servis s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé