Sousedé
(1/15)
IMG_4331.jpg
9 200 Kč/měsíc
ID nemovitosti:124872
Celková plocha:69 m2
Užitná plocha:69 m2
Datum aktualizace:6. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k pronájmu komerční prostory v kancelářské budově na třídě Jana Palacha. Nabízený prostor je umístěn ve 3. nadzemním podlaží bez výtahu a jedná se o velký otevřený prostor o výměře 69 m2. Prostor lze upravit dle přání nájemce, například předělit příčkou na dvě až tři místnosti, náklady by byly rozděleny mezi nájemce a pronajímatele dle individuální dohody. Budova nabízí na každém patře malou kuchyňku se dřezem, oddělené pánské a dámské toalety a sprchu, vše sdílené s ostatními kancelářemi. Jedná se o budovu s tichým a klidným provozem.

K uvedené ceně nájmu se dále hradí zálohové poplatky za vodu, elektřinu a teplo v celkové výši 3.110,- Kč. Internet si zřizuje nájemce sám. Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Velkou výhodou je možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře za 500 Kč/měsíc. Dále je za příplatek možno zajistit menší skladovací prostory v suterénu budovy, současně je k dispozici cca 13 m2.

Jedná se o lokalitu s veškerou občanskou...

Základní údaje

ID nemovitosti
124872
Celková plocha
69m2
Užitná plocha
69m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce

Poloha na mapě

Foto - Homoláčová Tereza
Homoláčová Tereza
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé