Sousedé
(1/7)
V21.jpg
2 160 Kč/m2/rok
Poznámka k ceně: + spotřeby a energie
ID nemovitosti:125482
Celková plocha:23 m2
Užitná plocha:23 m2
Datum vložení:25. října 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízím k pronájmu prostornou, světlou kancelář, která se nachází v administrativní budově umístěné na lukrativním místě, přímo naproti OC Futurum v Ostravě-Mariánských Horách. Kancelář má celkovou výměru 23 m2, společná kuchyňka a sociální zázemí je na chodbě. Výhodou budovy je recepce s lobby koutkem a blízkost obchodního centra s možnostmi nákupů, nebo stravování. V blízkosti nemovitosti se nachází autobusová zastávka, tramvajová linka a dostatek parkovacích míst. Příjemné, klidné, pracovní prostředí na dobře dostupném místě.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
ID nemovitosti
125482
Celková plocha
23m2
Užitná plocha
23m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Rušná část obce

Poloha na mapě

Foto - Demčáková Radka
Demčáková Radka
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé