Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/13)
P1240509.JPG
14 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:109531
Celková plocha:85 m2
Užitná plocha:85 m2
Datum vložení:27. dubna 2018
Datum aktualizace:23. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nové, velmi pěkné, moderní kanceláře na frekventované ul. Nádražní- nedaleko centra města Ostravy. Jedná se o 3 samostatné kanceláře s prostorem pro lobby, kuchyňkou a soc. zázemím. Celková výměra kancelářského celku, který je samostatný (bez sdílení s dalšími nájemci) je 85 m2. Velkou výhodou je provoz recepce, hlídané parkoviště, el. zvonek s kamerou, možnost pronájmu školicích místností s kuchyňkou (menší pro 20 osob, větší pro 70 osob). Obě školicí místnosti jsou kompletně vybavené vč. IT připojení a dataprojektorů. Kanceláře jsou úplně nové, nadstandardní, klimatizované, nová okna s el. ovládanými venkovními žaluziemi. Budova vybavena výtahem, restaurace se nachází přímo v objektu. Ve dvoře je k dispozici auto-myčka. Mimořádná nabídka. Jedno parkovací místo je zahrnuto v nájmu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
109531
Celková plocha
85m2
Užitná plocha
85m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce

Poloha na mapě

Foto - Demčáková Radka
Demčáková Radka
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde