Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
H6.jpg
2 200 Kč/m2/rok
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:108147
Celková plocha:220 m2
Užitná plocha:220 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:23. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu samostatné podlaží atraktivních kancelářských prostor.Jedná se o celkem 5 oddělených kanceláří o výměrách od 19 do 38 m2, zasedací místnost, kuchyňku a samostatné sociální zázemí. Celková výměra prostor je cca 220 m2. Kanceláře se nacházejí v moderní nemovitosti s recepcí a výtahem. K dispozici je prostorná zasedací místnost v patře, kuchyňka, soc. zázemí. Budova je vybavená výtahem. V bezprostřední blízkosti nemovitosti se nachází parkoviště. Velmi dobrá dopravní dostupnost, moderní, udržovaná nemovitost.

.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
ID nemovitosti
108147
Celková plocha
220m2
Užitná plocha
220m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Demčáková Radka
Demčáková Radka
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde