Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/15)
IMG_3161.JPG
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: cena v kanceláři
ID nemovitosti:107982
Celková plocha:544 m2
Užitná plocha:544 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:23. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme velký komerční prostor 544 m2 v rušné ulici nedaleko centra města Olomouc. Prostory jsou o velikosti: přízemí 240 m2, 1.patro 304 m2. Vhodné jsou pro kanceláře, větší firmu, kavárnu, restauraci a jiné. Prostory jsou klimatizované. Výhodou jsou velké výklady přímo do ulice. V přízemí je větší prostor a zázemí kuchyně, sociálního zařízení. V 1. patře je kanceláří, které jsou prosklené a větší zasedací místnost pro školení, prezentace atd. Je možnost vybudovat i v 1.patře kuchyňku, sociální zařízení. Prostor lze rozdělit na menší (dle dohody) nebo ho pronajmout celý. Do komerčního prostoru jsou 2 vchody. Na podlaze je dlažba a koberce. Zálohy na plyn a elektřinu se přepisují na nájemce. K dispozici je ihned. Doporučujeme prohlídku prostor. Do konce srpna 2018 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,09 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
107982
Celková plocha
544m2
Užitná plocha
544m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce

Poloha na mapě

Foto - Čechová Michaela
Čechová Michaela
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde