Sousedé
(1/4)
Rumburk budova 03.jpg
1 050 Kč/m2/rok
Poznámka k ceně: služby - 667,-Kč/m2/rok
ID nemovitosti:2021010
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:27 m2
Plocha pozemku:27 m2
Datum aktualizace:7. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o kancelářské prostory, které jsou umístěny v prvním patře a podkroví budovy. Budova se nachází v centrální části města Rumburk, na Lužickém náměstí. Prostory jsou přizpůsobeny pro kanceláře například pro advokátní, realitní, pojišťovací nebo podobné služby. Nebytové prostory se skládají ze tří místností, které je možné pronajmout jednotlivě a jejich výměry jsou (27,20, 14,90, 10 m2). Kanceláře mají okna do boční ulice. Kanceláře mají společnou kuchyňku a soc. zařízení, které jsou umístěny v blízkosti kanceláří. Vytápění je řešeno ústředním topením. Vlastní měření elektřiny. Ihned možné k pronajmutí.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Plyn
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
2021010
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
27m2
Nadzem. podlaží
2. podlaží
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Marek Vrtilka
Marek Vrtilka
Zobrazit
kontakt
RK NIKA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé