Sousedé
(1/8)
10 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:3780
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:90 m2
Datum aktualizace:25. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v centru města Ústí nad Labem a to v ulici Vaníčkova - nebytové prostory se nachází v 2.patře domu o úhrnné výměře 90m2.
Nejsme Realitní kancelář, tudíž u nás neplatíte provize za zprostředkování služeb.
K dispozici ihned nebo dle domluvy.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
3780
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
90m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lucie Pokorná
Lucie Pokorná
Zobrazit
kontakt
FondRealit.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé