Sousedé
(1/8)
169 Kč/m2/měsíc
Poplatky:
169 Kč za m2/měsíc V ceně není zahrnuta kauce ve v
Poznámka k ceně: V ceně není zahrnuta kauce ve výši 10.000,- Kč, provize zprostředkování 5.000,- Kč bez DPH
ID nemovitosti:N12953
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:16 m2
Užitná plocha:16 m2
Datum vložení:26. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kanceláře umístěné ve 2. nadzemním podlaží administrativní budovy v centru města Lanškroun. Větší kancelář má plochu 16 m2 a vedlejší 14 m2. Lze využít jednotlivě (uzamykatelné dveře) nebo společně. Sociální zařízení je umístěno na patře. Vytápěno řešeno dálkově. Výhodou je dostupnost centra města, ideální pro projekční či jinou kancelář. Lze zapsat sídlo firmy. Uvedená cena je včetně energií za teplo, vodu i úklid společných prostor. V ceně není zahrnuta kauce ani provize. Více informací u makléře, volejte naši bezplatnou linku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
DPHPrávní servisProvize
ID nemovitosti
N12953
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
16m2
Užitná plocha
16m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Hrdina
Lukáš Hrdina
Zobrazit
kontakt
PINK REALITY, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé