Sousedé
(1/9)
169 Kč/m2/měsíc
Poplatky:
169 Kč za m2/měsíc V ceně není zahrnuta kauce ve v
Poznámka k ceně: V ceně není zahrnuta kauce ve výši 10.000,- Kč, provize zprostředkování 5.000,- Kč bez DPH
ID nemovitosti:N12850
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:28 m2
Užitná plocha:28 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář umístěnou ve 2. nadzemním podlaží administrativní budovy v centru města Lanškroun. Plocha kanceláře je 28 m2. Společné sociální zařízení je umístěno na patře. Vytápění řešeno elektrickým přímotopem. Ideální místo z pohledu dosahu samotného centra města, vhodné pro projekční kancelář či podobně. Lze zapsat sídlo firmy. Uvedená cena je včetně energií za teplo, vodu i úklid společných prostor. V ceně není zahrnuta kauce ani provize. Více informací u makléře, volejte naši bezplatnou linku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
DPHPrávní servisProvize
ID nemovitosti
N12850
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
28m2
Užitná plocha
28m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Hrdina
Lukáš Hrdina
Zobrazit
kontakt
PINK REALITY, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé