Sousedé
(1/6)
4 500 Kč/měsíc
Poplatky:
4500 Kč za měsíc
ID nemovitosti:N1957
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:38 m2
Užitná plocha:38 m2
Datum aktualizace:13. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Již poslední dvojkancelář v nabídce!
Pokud hledáte cenově dostupné kanceláře v centru města Hradce Králové pro Vaše podnikání, navíc s fixními náklady na energie, pak pro Vás bude skvělou volbou kancelářský dům "U Švagerků!

Aktuálně máme pro Vás volné tyto prostory: dvojkancelář v 2. patře o výměře 29,6 m2 za cenu 4.500,- Kč + 1.650,- Kč energie, po částečné rekonstrukci, krásné dřevěné podlahy, opalované vstupní dveře, volná od září.

K dispozici jsou toalety v patře a sprcha, dále možnost využívání v patře vybavené jednací místnosti zdarma, nutnost termíny rezervovat u správy domu.

V přízemí domu se nachází restaurace. Vlakové i autobusové nádraží se nachází jen 5 minut od objektu, možnosti parkování jsou v okolí dostatečné.

Žádná kauce není vyžadována, provize 1 nájemné.

Těšíme se na prohlídku!

Základní údaje

Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Zavedené inž. sítě
TelefonKabelová TV
Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
N1957
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
38m2
Užitná plocha
38m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petra Veličková
Petra Veličková
Zobrazit
kontakt
Reality Veličková s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé